Zbliża się Dzień Dziecka. Od kilkudziesięciu lat przyjęło się, że tego dnia obdarowujemy nasze potomstwo zabawkami oraz mniej lub bardziej przemyślanymi drobiazgami. Ciekawy jestem statystyk, obrazujących jak wiele pociech otrzymuje tego dnia:

  • zabawki (maskotki, klocki, zestawy)
  • książki i komiksy
  • urządzenia elektroniczne
  • gry komputerowe
  • gry planszowe

Może macie takie dane? Podzielcie się linkami w komentarzach.

Tymczasem my wychodzimy z założenia, że najlepiej jest tego dnia ofiarować dzieciom CZAS – i to pod wieloma postaciami. Spacer, wycieczka, zabawy na świeżym powietrzu, niekoniecznie kino, ale już może ciekawy spektakl teatralny czy warsztaty w miejscowym domu kultury?

Dla przykładu w najbliższą niedzielę w Parku Sowińskiego na warszawskiej Woli odbędzie się piknik „Polak Mały” w ramach którego można zobaczyć pokaz mody żołnierza polskiego w wykonaniu zespołu Budzenie Pasji – historia dla najmłodszych.

Natomiast naszym pomysłem na CZAS są wieloosobowe gry planszowe, do których można zasiąść całą rodziną. Skupiają one familię wokół wspólnej przygody, rozwiązywania problemów, oferują drobną rywalizację, a przede wszystkim, tworzą więź i dają poczucie bliskości. A jeśli planszówki to czemu nie te poświęcone historii? Historii Polski i naszych bohaterów. Niech bawiąc uczą i inspirują do dalszych, samodzielnych poszukiwań – wtedy już w książkach i na witrynach internetowych.

Legioniści z gry "Przepustka"

Legioniści z gry „Przepustka”

Z myślą o tym przygotowaliśmy specjalną ofertę dedykowaną wszystkim tym, którzy jeszcze nie mają pomysłu na prezent na Dzień Dziecka. Nie przegapcie tej okazji, tym razem podarujcie sobie CZAS.

dzien dziecka2

Żeby kupić gry w specjalnej cenie należy wejść na stronę http://www.wydawnictwoalter.pl/zloz-zamowienie/ i w treści zamówienia dopisać hasło „CZAS„. Zamówienia z powyższym dopiskiem będą podliczane według powyższych cen.