Pisać, że wydawca uwielbia książki, to tak jakby starać się przekonać, że pilot kocha swój samolot, a (dobry) pasterz swoje owce. Jednak to prawda, że z książkami wiąże nas szczególna więź. Nie tylko cieszą nas – czyli zespół Wydawnictwa ALTER – nasze indywidualne biblioteczki, ale przede wszystkim uwielbiamy tworzyć nowe publikacje. Pasjonuje nas praca nad projektowaniem książek. Dlatego też, jeśli chciałbyś, aby twoje dzieło zostało w pełni profesjonalnie wydane, zaufaj nam. Możemy przygotować je, rozpoczynając od dowolnego etapu – zaprojektować oprawę graficzną i zadbać o interesujący skład lub nawet wesprzeć Cię już podczas prac nad tekstem. Jesteśmy wszechstronni.

books

Ponadto dzięki naszym licznym kontaktom możemy podjąć się stworzenia publikacji niemal od podstaw, zwłaszcza z bliskich nam dziedzin historii, archeologii, antropologii czy sztuki.

Twoja instytucja chciałaby wydać przewodnik, broszurę lub nawet większą monografię? Jesteśmy w stanie wskazać kompetentne do tego zadania osoby. Następnie zadbamy o korektę merytoryczną i redakcję językową. Przeprowadzimy cały proces składu, a także tworzenia szaty graficznej książki. Na koniec dostarczymy wydrukowany nakład, w terminie i w najwyższej jakości.

Pamiętajmy jednak, że książkę, nawet najlepszą, nie jest tak łatwo sprzedać. Dlatego też, nasze doświadczenie na rynku wydawniczym, pozwala nam zająć się dystrybucją za Ciebie. Zadbamy zarówno o oryginalny projekt kampanii reklamowej, stałą promocję oraz kontakt z hurtowniami i księgarniami. Ty możesz w tym czasie odpocząć, lub zająć się pisaniem nowej książki.

Skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie kalkulacje oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego pomysłu.

biuro@wydawnictwoalter.com.pl